Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Netflix’de İzlenebilecek Fantastik Diziler Listesi

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Netflix’de İzlenebilecek Fantastik Diziler Listesi
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Netflix’de İzlenebilecek Fantastik Diziler Listesi

Çoğumuz artık bu süreçte evde izleyecek bir şeyler arıyoruz fakat ulusal kanallarda pek güzel içerikler göremiyoruz. Haliyle Netflix gibi bir platformda dizi arayışına çıkıyoruz ama izlenebilecek diziler ne, pek bilgimiz yok. O yüzden makaleyi okuyup sizin için listelediğimiz dizilere göz atmanızı tavsiye ederiz.

1. Stranger Things

Esnek Reklam Alanı
 

80’li yıllarda Hawkings adında bir eyalette geçen dizi, 4 arkadaştan birinin ormanda olan kulübesinde kaybolması ile başlıyor. Dizinin 3 sezon olması ve her seferinde her bir bölümde büyülemesi de ayrı bir güzelliğidir. Daha fazla bilgi verip spoiler alarmı oluşturmak istemedik 🙂

2. DayBreak

Genç tayfaya hitap eden ve tek sezon olan bir dizi. Ayrıca aile ile izlenecek değil de, tam arkadaş ortamına layık bir dizi. Genellikle madde kullanımı ve +18 sahneleri olduğu için ailede olumsuz etkiler yaratabilir. Bir lisedeki öğrencilerin büyük patlama sonrası dünyada ölüm kalım hikayelerini anlatan çok güzel bir dizidir.

3.Rick & Morty

Çizgi film olmasına rağmen çocuklara uygun olmadığını öncelikle belirtelim. Gereğinden fazla küfür ve bel altı olabilecek her sahnede mevcut fakat, bir dede ve bir torunun sıra dışı maceraları oldukça heyecan verici.

4.Narcos

Ünlü uyuşturucu tüccarı Pablo Emillio Escobar’ı ele alan bu dizi aşırı aksiyon ve bir nebze de heyecan sentezlemekte. Başlangıç olarak bu diziyi izlemenizi öneririz.

5.Atiye

Netflix dünyasının başarılı Türk dizilerinden biri. Gayet güzel bir hikaye ve oyunculuk ile desteklenen Atiye dizisi, izlemeyenlerini Netflix’de bekliyor. Garip olaylar, komplo teorileri ve daha niceleri !

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın