Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Netflix Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Netflix dizileri çıktığından beri herkesin en merak ettiği konu Netflix üyeliği detaylarıdır. Böylece sıradan yapımların yerini nitelikli yapımlar almaktadır.
 Netflix Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Netflix Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Netflix dizileri çıktığından beri herkesin en merak ettiği konu Netflix üyeliği detaylarıdır. Böylece sıradan yapımların yerini nitelikli yapımlar almaktadır.

Netflix Nasıl Ortaya Çıktı?

Netfklix aslında ABD’de bir DVD kiralama şirketi olarak piyasaya çıkmıştır. Ancak DVD’ler rağbet görmeyince bir video platformuna dönüşmüştür. 2016 yılında ise dünyaya açıldı ve ülkemizden de oldukça rağbet gördü. Bir film ve dizi izleme platformu olarak hayatına devam eden Netflix yapımları ile de fark yaratmaya devam ediyor.

Esnek Reklam Alanı
 

Ücretsiz Deneme

Şirket tarafından üye olmak isteyenler için Netflix ücretsiz deneme imkanı sunuluyor. Platformu 1 ay boyunca ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Deneme sürümü biterken isterseniz üyeliği kalıcı hale getirebilir, isterseniz de iptal edebilirsiniz.

Üye olunursa aylık ücret ödenerek dizi ve filmler reklamsız bir şekilde izlenmeye devam edilecektir. Temel, standart ve özel olmak üzere 3 farklı Netflix paketi mevcuttur. Bu paketlerden size uygun olanı seçerek kalıcı bir üye olabilirsiniz. Tabi ki paketlere göre fiyat farklılıkları mevcuttur.

Netflix’te Neler Var?

Netflix dizi, film, belgesel, anime, program, metrajlı film gibi çeşitli içeriklere sahiptir. İstediğiniz zaman istediğiniz içeriği açarak izleme fırsatınız vardır. Bu içeriklerden yararlanmak için TV, Pc, tablet ya da telefon gibi cihazlara Netflix uygulaması indirmeniz gerekir. İsterseniz de dijital ortamda uygulama indirmeden izleyebilirsiniz. Böylece her zaman her yerde sizin seçtiklerinizi izleme fırsatı olacaktır.

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın