Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

Keyifli Vakit Geçirmenizi Sağlayacak Bilgisayar Oyunları

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
 Keyifli Vakit Geçirmenizi Sağlayacak Bilgisayar Oyunları
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor Keyifli Vakit Geçirmenizi Sağlayacak Bilgisayar Oyunları

Bilgisayar oyunları; ne yazık ki günümüz süreci yediden yetmişe herkesin evde daha çok vakit geçirmesi zorunluluğunu kıldığından her yaştan bireyin stres atmasına olanak sağlıyor.

En Çok Tercih Edilen Bilgisayar Oyunları

  • League of Legends: Sosyallik ve iletişim, multiplayer yani çoklu gerçek oyunculu oyunların tercih edilmesini sağlayan faktörlerdendir. Bir MOBA oyunu olan League of Legends da hem sosyalleşmenizi hem de keyifli vakit geçirmenizi sağlıyor.
  • Counter Strike serileri: Senelerdir oyun dünyasında sürekli bahsi geçen bir oyun olan Counter Strike, online olması ve içeriği dolayısıyla listemizde yer alıyor. Ayrıca stres attırma konusunda da nam salmış durumda.
  • Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG): Gerek mobil oyununun bir anda son derece popülerleşmesi, gerekse de bilgisayarda sunduğu şahane grafik deneyimiyle PUBG’de sıkıldığınız sürelerde yüzünüzü güldürecektir. Oyunda, rekabet unsuru ve hayatta kalma misyonu ile yalnızca yaptığınız işe konsantre olup olumsuz duygulardan uzaklaşmak mümkündür.
  • Valorant: League of Legends’ın yapımcısı Riot Games firmasının yeni bilgisayar oyunu Valorant, hemen her bilgisayarda takılma problemi yaşanmaksızın oynanabiliyor. Üstelik grafikleri ve oyun içeriği de hiç fena değil.
  • GTA 5: Çıktığı tarihten bu yana role playlerle neşenize neşe katan bir bilgisayar oyunu. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz farklı insanlarla aksiyon dolu eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Fortnite: Yine PUBG gibi “Battle Royal” hayatta kalma amacı güttüğünüz bir oyun olan Fornite ile hem yapılar inşa edebilir hem de rakip düşmanlarla çatışabilirsiniz

Esnek Reklam Alanı
 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın