Yazı İçi Başlık Üstü Reklam Alanı

En Çok Tercih Edilen Hikaye Oyunları

Yazı İçi Başlık Altı Reklam Alanı
Çoklu gerçek oyunculu oyunlardan sıkıldıysanız veya oyunlarda bireysel başarıyı önemsiyorsanız hikaye oyunları sizin için birebir.
 En Çok Tercih Edilen Hikaye Oyunları
Yazı İçi Makale Üstü Reklam Alanı
Okunuyor En Çok Tercih Edilen Hikaye Oyunları

Çoklu gerçek oyunculu oyunlardan sıkıldıysanız veya oyunlarda bireysel başarıyı önemsiyorsanız hikaye oyunları sizin için birebir.

Bilgisayar İçin Hikaye Oyunları

  • Far Cry Serisi: Listemizin başında kitleleri etkilemeyi başarmış harikulade hikayeye sahip Far Cry geliyor. Senelerdir çıkardığı oyunlarda sürükleyici ve gerçekçi bir ambiyans yakalamıştır.
  • Skyrim: “Open World” yani açık dünya oyunları arasında en bilindik oyun Skyrim diyebiliriz. Oyunda alınan görevler ve sınıf seçenekleri ile hikaye, oyuncuların kendini tam konsantrasyon ile kaptırmasını sağlıyor.
  • Assasin’sCreedEzio Serisi: Oyunda ana kahraman Ezio’nunhikayesi işlenmiştir. Doğumundan ölümüne kadar gerçekleşen evreler Assasin’sCreed 2, Brotherhood ve Revelations üçlemesi ile anlatılıyor. Özellikle Brotherhood oyununun efsaneleşmesi ile bu bilgisayar oyunu listemizde yerini alıyor.

Play Station İçin Hikaye Oyunları

  • Metro Exodus: Dmitry Glukhovsky’nin Metro romanından esinlenerek yaratılan bu oyun serinin üçüncüsüdür. Oyun Metro 2033 ve Metro: LastNight oyunlarındaki olayları anlatıyor. Yazarın seri son kitabı olan Metro 2035 ile pek alakası olmadığını Dmitry Glukhovsky kendi ağzından açıklamıştır.
  • Call of Duty Modern Warfare: Oyunun diğer serilerindeki karakterler bu oyunda da karşımıza çıkıyor. Ama hikaye bu sefer Ortadoğu’da geçen savaşları ele almakta.
  • TheLast of Us: Oyunda kızını kaybetmiş olan Joel ve kıyamet sırasında bulduğu yol arkadaşı Ellie ile birlikte yaşadıkları, insanın içine işleyen cinste gerçeklikle işlenmiş.

Esnek Reklam Alanı
 

Yazı İçi Makale Altı Reklam Alanı
Yazı İçi Benzer Yazı Altı Reklam Alanı
Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın